Servisbal

Zdražení papíru

Ceny garantujeme do konce září 2015

Zdražení papíru

Vážení zákazníci,
dovolte, abychom Vás informovali o současném a následném vývoji cen papíru, lepenky a tudíž i obalů z těchto materiálů.

Od roku 2013 se ceny vstupu pro výrobu nikterak výrazně neměnily a nebyl tedy důvod k žádným výrazným změnám cen. V letošním roce, přesněji v červnu a červenci, ovšem došlo k výraznému nárůstu cen papíru na bázi primárního vlákna celkem o 20 EUR/t, následně i cen papíru na bázi sekundárního vlákna o 35 EUR/t a klíčoví výrobci papíru na tento negativní vývoj reagovali adekvátním navýšením cen papíru. Toto navýšení cen základní vstupní suroviny pro výrobu produktů z vlnité lepenky tak bude mít bohužel vliv i na zvýšení našich prodejních cen sortimentu z papíru a vlnité lepenky, a to v odhadovaném rozpětí 5-8%.

Díky našim dlouhodobým obchodním vztahům s dodavateli a nadstandardním skladovacím možnostem jsme prozatím ceny ponechali na původních úrovních a tento stav garantujeme do konce září 2015 s následným navýšením cen od 1. října 2015.

V rámci naší vzájemné dlouhodobé spolupráce a korektního obchodního jednání Vás proto o plánovaném zdražení informujeme s dostatečným předstihem, abyste mohli realizovat své plánované objednávky ještě za stávajících „výhodných" podmínek.

Doufáme, že přijmete tato opatření s pochopením a nadále nám zachováte přízeň. V případě jakýchkoliv dotazů jsme Vám plně k dispozici a můžete nás kdykoliv kontaktovat ohledně podrobnějšího vysvětlení či osobní konzultace.

S přátelským pozdravem.

Ing. Vladislav Hofman
obchodní ředitel SERVISBAL OBALY s.r.o.
Na Poříčí 661
518 01 Dobruška

 

 

Zaujala Vás naše nabídka? Kontaktujte nás!

Ozveme se Vám do 24 hodin

Ocenění

Tyto webové stránky využívají soubory cookies za účelem poskytování kvalitních služeb, analýzy návštěvností a cílení reklamy. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací