NANO stretch fólie zabalí více a stojí méně. Nabízíme kompletní služby pro efektivní ovinování zboží do stretch fólií. Zobrazit více

Tvarové výseky

Tvarové výseky vyrobíme tak, aby rozměrově i tvarově přesně odpovídaly vašim potřebám. Neplaťte zbytečně za příliš velké nebo tvarově nevhodné obaly.
ctverec

Ať se jedná o citlivou elektroniku nebo těžké strojní díly, navrhujeme bezpečná obalová řešení. K tomu využíváme vlnitou lepenku, případně její kombinaci s dalšími materiály jako jsou pěnové profily, kartonplast, molitan, atd. Opíráme se o naše know-how a mnoholeté zkušenosti s návrhem a výrobou obalů.

Naše obaly z tvarových výseku
získaly řadu ocenění

Naše nápaditá obalová řešení pro automotive, mnoho variant balení světlometů, získala prestižní ocenění včetně Worldstar for Packaging, celosvětové soutěži o nejlepší obaly v daných kategoriích. Obaly pro přesné optické výrobky (puškohledy a dalekohledy) získaly ocenění pro nejlepší obaly v ČR.

Obaly vytváříme vždy s ohledem na snadnou paletizaci, jednoduchou manipulaci a úspornou přepravu.
Vždy používáme jenom tolik materiálu, kolik je právě potřeba. Tvarové výseky vyrábíme nejčastěji z vlnité lepenky – obnovitelného zdroje, který se snadno recykluje.

Ukázky našich řešení

Ukázky z praxe

světlomety

Balení světlometů

Obal s fixací pro světlomety s předepsaným rozměrem vnějšího obalu z důvodu paletizace. Zákazník zadal vytvoření spolehlivého balení pro světlomet s přesně danými rozměry vnějšího obalu. V praxi se tedy jednalo především o návrh fixace, která ochrání čočku světlometu při použití minimálního množství materiálu.

Celá studie ->
obal na pivo s potiskem tvarový výsek3

Obal na pivo s potiskem

Obal na pivní lahve s dostatečnou nosností, který zároveň propaguje značku. Tradiční výrobce piva Rampušák, Dobrušský pivovar, potřebuje pevný odnosný obal, který zároveň slouží k propagaci značky. Využití nalezne hlavně v podnikové prodejně a při různých propagačních akcích. Bude tedy používán i pro marketingové účely.

Celá studie ->

Mohlo by Vás zajímat

Název služby

Naše nápaditá obalová řešení pro automotive, mnoho variant balení světlometů, získala prestižní ocenění včetně Worldstar for Packaging…

Ať Vám neunikne žádná novinka ze světa obalů a Servisbalu

Zadejte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Chcete začít balit efektivně?

Pojďme se sejít nad šálkem dobré kávy.
Rádi s Vámi projdeme každý detail vaší objednávky.

Zašlete nám zprávu!