Nápaditá řešení ve světě obalů

Ekologické Speedboxy pro NaturalProtein

Výrobce proteinových potravin z přírodních surovin nahradil klasické krabice . Balení je díky tomu o 30% rychlejší. Zásilka krásně vypadá a propaguje brand zákazníka.

Požadavky zákazníka

Společnost NaturalProtein založili dva nadšenci do sportu a zdravého životného stylu. Od roku 2017 vyrábějí proteinové doplňky stravy unikátním způsobem z přírodních surovin. Provozují stejnojmenný e-shop, který expeduje přes 10tis. objednávek měsíčně. Na trhu jsou díky kvalitě svých potravin velmi úspěšní a počítají s dalším růstem.
Pro balení zásilek z e-shopu používal NaturalProtein klasické klopové krabice, které však už přestávaly vyhovovat. Lepení papírovou páskou bylo zdlouhavé a výsledek často nepůsobil esteticky. Karton nebyl obrandován a zásilka působila anonymně.
Proto zákazník poptal nové obalové řešení, se kterým bude balení rychlejší. Nová krabice má propagovat značku NaturalProtein a zároveň být  ekologická.

Naše řešení

Zákazníkovi jsme nabídli řešení na míru. Vycházeli jsme přitom z konstrukce rychlouzavírací krabice Speedbox, kterou nabízíme na našem e-shopu. Obal má samolepicí pásku přímo na klopě a dvojité automatické dno. Složení krabice se díky tomu provede doslova jedním pohybem. Obdobně rychle lze i zalepit.

Z hlediska ekologie je vyrobená z kvalitní recyklované vlnité lepenky a papíru, včetně trhacího proužku pro snadné otevření. I pokud by konečný příjemce obal dále nerecykloval nijak nezatíží životní prostředí

Zákazník dodal grafiku potisku propagující značku a její přírodní produkty. Výrobu realizoval Servisbal a to včetně potisku vodou ředitelnými barvami, které neuvolňují do prostředí žádné škodlivé látky.

NaturalProtein je se svou novou krabicí velmi spokojen, protože splňuje požadavky na rychlost, ekologii a navíc „skvěle vypadá“.

naturalprotein speedbox2

Přínosy

speedbox2
naturalprotein

Zákazník:
NaturalProtein, s.r.o.

Obor:

e-shop s přírodními doplňky stravy

Počet zásilek / měsíc:

> 10 tis.

Vyjádření zákazníka

„Krabice je naprosto nádherná a navíc ekologická. Jsme zaměření na přírodní produkty a proto je pro nás ekologie zásadní i při výběru obalu.“

 

Václav Bubla
spoluzakladatel a ředitel

Úspory

Nový Speedbox

Původní klopová krabice

Ukázka řešení

Zákazník využívá také službu externího skladníka

Pro NaturalProtein Servisbal provozuje službu doplňování skladových zásob. Objednání chybějícího obalového materiálu provede zákazník pouhým načtením čárového nebo QR kódu a odesláním prostřednictvím aplikace mobilní skladník.

  • obaly chybí ve skladu
  • oskenuji kód
  • odešlu do Servisbalu
  • Servisbal zašle obaly na sklad
  • balím do 24 hodin

 

Ať Vám neunikne žádná novinka ze světa obalů a Servisbalu

Zadejte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Jsme členy:

Copyright © 2020 SERVISBAL OBALY s.r.o.

Eobaly.cz – Eshop s obaly do 24 hodin. Kartonové krabice přes 200 rozměrů skladem.

Tvorba webu: BORT

Servisbal obaly s.r.o.

Chcete začít balit efektivně?

Pojďme se sejít nad šálkem dobré kávy.
Rádi s Vámi projdeme každý detail vaší objednávky.

Zašlete nám zprávu!