Novinky ze světa obalů

GOLD ocenění Czech Best Managed Companies pro Servisbal

Již počtvrté se naše firma stává držitelem prestižního ocenění Czech Best Managed Companies, udělovaného renomovanou auditorskou společností Deloitte. Toto ocenění je předáváno nejlépe řízeným soukromým firmám v České republice a hodnotí komplexní kvalitu řízení. Zohledňuje se strategické plánování, inovační přístup, produktivita, úroveň firemní kultury a samozřejmě i dosažené finanční výsledky.

OceneniSlavnostní galavečer, na kterém vedení společnosti převzalo ocenění, se konalo 16. května 2024.
Patřit mezi nejlépe řízené firmy v Česku je pro nás velkou ctí a potvrzením našeho dlouhodobého úsilí o excelentní řízení a budování stabilní a prosperující společnosti. Zároveň je i motivací k dalšímu rozvoji a závazkem k našim klientům, dodavatelům a zaměstnancům, že i nadále budeme usilovat o poskytování těch nejlepších služeb a produktů.

 

„Program Best Managed Companies není klasickou soutěží, je to certifikace určená pro soukromě vlastněné společnosti, která oceňuje jejich kvalitu, způsob řízení, dosažený úspěch a schopnosti,“ vysvětluje partner Miroslav Svoboda, který vede iniciativu Deloitte Private a BMC v České republice, a doplňuje: „Proces získávání certifikace je založen zejména na interakci. Vyplnění dotazníku a předložení příslušných dokumentů je sice také potřeba, ale hlavní přínos je v osobní diskusi a prezentaci způsobu řízení společnosti a její strategie ve srovnání s globálními standardy.”

DSC05064
DSC05036
DSC05095
DSC05108 kopie
53726038457 20dfabbea9 6k
53727280874 64a48781f2 5k

Čtěte dál

Ať Vám neunikne žádná novinka ze světa obalů a Servisbalu

Zadejte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Jsme členy:

Copyright © 2020 SERVISBAL OBALY s.r.o.

Eobaly.cz – Eshop s obaly do 24 hodin. Kartonové krabice přes 200 rozměrů skladem.

Tvorba webu: BORT

Chcete začít balit efektivně?

Pojďme se sejít nad šálkem dobré kávy.
Rádi s Vámi projdeme každý detail vaší objednávky.

Zašlete nám zprávu!