Novinky ze světa obalů

Podporujeme iniciativu #nejsem prase

Snažíme se vyrábět ekologicky příznivé obaly a chceme se chovat ekologicky tak, aby to nebyla jen fráze. V každodenním životě ale musí každý začít sám u sebe. I proto jsme se stali hlavními partnery (a sponzory) iniciativy #nejsem prase.

obrazek nejsem prase

O co jde

Iniciativa #nejsem prase, si klade za cíl úplně jednoduchou věc. Přimět každého, kde se vydá na výlet do přírody, aby po sobě nezanechával žádný nepořádek v duchu hesla „co si přineseš, to si taky odneseš“. Pokud jste se v poslední době vydali na jakékoliv více navštěvované výletní místo, určitě jste zjistili, že neodhazovat odpadky bohužel stále není pro řadu našich spoluobčanů samozřejmost.

Projekt #nejsem prase má za cíl:

  • Prostřednictvím sociálních sítí a médií předat novopečeným výletníkům tipy a informace jak se v přírodě chovat, abychom zamezili jejímu nadměrnému znečištění.
  • Podchytit hrozící znečištění přírody už v jeho začátku. V letošní sezoně lze kvůli pandemii předpokládat zvýšený nápor turistů, kteří nemají s turistikou mnoho zkušeností.
  • Předejít nutnosti vytváření projektů, které řeší pouze následky, tedy odpadky.

Inspirovat a vzdělávat

Prostřednictvím sociálních sítí motivuje projekt lidi k tomu, aby sami aktivně uklízeli odpadky po ostatních a pak se pochlubili na facebooku nebo instagramu. Do úklidu se aktivně zapojují i zaměstnanci Servisbalu.
Vzdělává děti i dospělé protože normální je přeci chovat se ohleduplně k ostatním lidem i přírodě.

ambasador CZ foto IGS 1

Ať Vám neunikne žádná novinka ze světa obalů a Servisbalu

Zadejte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Jsme členy:

Copyright © 2020 SERVISBAL OBALY s.r.o.
Eobaly.cz – Eshop s obaly do 24 hodin
Kartonové krabice přes 200 rozměrů skladem.
Tyto webové stránky využívají soubory cookies za účelem poskytování kvalitních služeb, analýzy návštěvností a cílení reklamy. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
Tvorba webu: BORT

Získali jsme 2x  WORLDSTAR

Prestižní mezinárodní ocenění pro naše obaly