Novinky ze světa obalů

Pomáháme Pferdovi

Logo Pferda PNG2

Není nám lhostejné, jak vypadá svět mimo naši firmu, a snažíme se, aby působení Servisbalu za sebou v regionu Podorlicka zanechávalo pozitivní stopy.
Proto se, kromě jiného, snažíme podporovat zajímavé sdružení a aktivity, které objektivně zlepšují život místních lidí – našich sousedů. Mezi takovéto spolky bezesporu patří Pferda, nezisková organizace, která se snaží do normálního života začleňovat lidí s mentálním postižením a duševním onemocněním.

pferda 13a

Na Pferdovi nám je sympatické, že učí klienty postarat se o sebe vlastními silami, mimo jiné i prostřednictvím vlastního podnikání. Pravidelně tak můžeme odebírat skvělé dortíky a další dobroty z pekárny Na Plechu, kde Pferdovi klienti pracují a vydělávají si. Kromě toho provozuje sdružení například kavárnu nebo úklidovou firmu.

Rekonstrukce pekárny

Právě budova pekárny Na Plechu nutně potřebuje rekonstrukci. Přestože na svůj provoz si je schopna vydělat téměř ze 100% sama, na větší investice již prostředky nezbývají. Vše je navíc komplikováno současnou situací s Covidem.

divadlo1a

Rádi jsme proto přispěli finančním darem na rekonstrukci budovy. A nebyli jsme zdaleka jediní. Přidala se i řada místních firem a dokonce i známé Dejvické divadlo z Prahy. Za přísných hygienických podmínek se v polovině října konalo benefiční představení divadla, jehož výtěžek byl také věnován pekárně Na Plechu.
Jsme rádi za zjištění, že lidé v našem kraji si umí pomáhat a je nám ctí být součástí podobných projektů.

divadlo3a

Chcete taky pomoct Pferdovi?

pomoct pferdovi

Čtěte dál

Ať Vám neunikne žádná novinka ze světa obalů a Servisbalu

Zadejte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Jsme členy:

Copyright © 2020 SERVISBAL OBALY s.r.o.

Eobaly.cz – Eshop s obaly do 24 hodin. Kartonové krabice přes 200 rozměrů skladem.

Tvorba webu: BORT

Chcete začít balit efektivně?

Pojďme se sejít nad šálkem dobré kávy.
Rádi s Vámi projdeme každý detail vaší objednávky.

Zašlete nám zprávu!