Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore… Zobrazit více

Posnídejte s námi na Brain and Braekfast

Další inovační snídaně se koná ve čtvrtek 17.9. 2020 v Servisbalu v Dobrušce.

brain and braekfast servisbal2

Dobrý den Vážení přátelé,
jménem ředitele naší společnosti Lukáše J. Horčičky si Vás dovolujeme 17.9.2020 pozvat do Servisbalu na další pravidelnou inovační snídani s tématem:

Precizní medicína založená na analýze genomu, mikrobiomu a potravinových alergií.

Preventivní medicína v pravém slova smyslu musí být založena na základních předpokladech pro rozvoj nemocí – našeho genomu a mikrobiomu. Ideálním doplňkem jsou potravinové alergie a intolerance. Holistický přístup poskytující doporučení na základě těchto dat je ideální možností skutečně účinné a včasné prevence.

VIDEOPOZVÁNKA

2020 09 Petr Hora2

MUDr. Petr Hora, MBA

Vedoucí týmu poskytující péči na podkladě komplexních analytických profilů zahrnující vyšetření prediktivní biomiky, střevního mikrobiomu a potravinových intolerancí a alergií doplněné o speciální laboratorní testy včetně epigenomických.

Chcete se zúčastnit?
Registrace probíhá do 13.9.2020

Jak funguje Brain and Braekfast:

Přímý přenos prezentace zajímavého tématu od osobností z širokého spektra společnosti. Poté následuje diskuze on-line i přímo mezi návštěvníky snídaně osobně.

Snídaně vznikly, aby inspirovaly. Jejich cílem je ukazovat zajímavost lidí i světa kolem nás a propichovat bubliny, ve kterých každý z nás žije.

Ať Vám neunikne žádná novinka ze světa obalů a Servisbalu

Zadejte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.