Servisbal

Potřebujete nakoupit obaly snadno a rychle?

Lucie Mervartová

"Nejrychlejší cesta k obalům a obalovým materiálům vede přes náš e-shop eOBALY.cz. Zaregistrujte se a získejte skvělé množstevní slevy a spoustu dalších výhod."

Lucie Mervartová

Referent zákaznického servisu

+420 499 979 711

 

Eshop

Eobaly.cz

Nejjednodušší cesta k nákupu standardních obalů vede přes náš e-shop. Velkou výhodou je zde dodání zboží do 24 hodin nebo v termínu, který si určíte. Ceny se řídí systémem slev, který umožňuje ušetřit i při menších odběrových množstvích. Skvělá je doprava zdarma při objednávce nad 5000 Kč bez DPH.

Internetový velkoobchod eOBALY.cz

Často se dá balení produktu vyřešit pomocí standardizovaných obalů. Jejich použití je většinou levnější než zakázkové řešení. K dispozici Vám je náš velkoobchod. Kontaktovat nás můžete buď pomocí přímé objednávky nebo přes e-shop. Široký sortiment našeho velkoobchodu zaručí, že pokaždé získáte obal přesně podle Vašich představ.

Proč nakupovat u nás?

Nejvíce lze ušetřit odběrem po celých paletách. Jedná se především o krabice. Pokud odeberete ve množství, které odpovídá paletě krabic v plochém stavu, dostanete slevu až 34 %. Princip paletových odběrů spočívá ve velmi zjednodušené práci s celou paletovou jednotkou. Logistika i expedice po celých paletách je výrazně snazší a my Vám tak můžeme nabídnout výraznou slevu

"Pokud odeberete ve množství, které odpovídá paletě krabic v plochém stavu, dostanete
slevu až 34 %."

Nabízené zboží skladem

Doprava zdarma nad 5000 Kč

Výroba obalů na zakázku

Kompletní servis pro velkoodběratele

Expedice do 24 hodin

.

 

Nevešli jste se do standardních obalů?

Obaly jiných rozměrů, z jiných materiálů nebo s Vaším potiskem, dodáme na zakázku.
Naši pracovníci Vám doporučí nejen nejvhodnější obalové materiály, ale i navrhnou řešení s ohledem na minimalizaci nákladů v procesu balení. Úspory najdou tam, kde byst je nečekali. V případě potřeby jsme připraveni nabídnout Vám další služby, jako je pronájem techniky či výpočet nosnosti přepravního obalu.

Zaujala Vás naše nabídka? Kontaktujte nás!

Ozveme se Vám do 24 hodin

Ocenění

Tyto webové stránky využívají soubory cookies za účelem poskytování kvalitních služeb, analýzy návštěvností a cílení reklamy. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací