Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore… Zobrazit více

Prodloužená doba zakázkové výroby a expedice z e-shopu

Stavíme novou halu a doháníme zpoždění kvůli koronaviru, proto jsme museli přijmout tato opatření:

  • doba zakázkové výroby se pohybuje mezi 6 – 12 týdny
  • z e-shopu eobaly.cz nyní expedujeme do 2 dnů od Vaší objednávky
  • zrušení osobního odběru
  • dočasné uzavření areálu Servisbalu (Eobaly.cz) pro veřejnost

Jinak fungujeme jako obvykle, objednávky vyřizujeme.

Vyjádření ředitele společnosti p. Lukáše J. Horčičky

Vážení zákazníci,

nejprve mi dovolte vám všem v těchto složitých časech popřát hodně zdraví, síly a trpělivosti. Děkuji vám také za dosavadní spolupráci a důvěru, které si nesmírně ceníme.

Aktuálně se stále potýkáme se zpožděním způsobeném zvýšenou nemocností ve skladech, výrobě i v kancelářích. Bohužel tedy budete kvůli dohánění zpoždění z doby nepřítomnosti kolegů na obaly čekat déle, než je u nás obvyklé.

Zároveň v současnosti stavíme novou skladovou halu, abychom dokázali zrychlit expedici zásilek v současné době obrovského nárůstu počtu objednávek.

Doba expedice standardních produktů skladem se vlivem této situace prodlužuje na 2 dny, zakázková výroba se bude pohybovat v rozmezí 6 až 12ti týdnů.

O vývoji situace vás samozřejmě budeme průběžně informovat. Mohu vás ubezpečit, že děláme vše pro to, abychom se, při zachování zdraví našich zaměstnanců, během několika následujících týdnů vrátili do běžného režimu.

V případě, že budete mít jakýkoliv dotaz přímo k vaší zakázce, kontaktujte nás, prosím, na dodani@servisbal.cz (email přímo k termínům výroby/expedice) nebo kontaktujte svého obchodního zástupce či náš zákaznický servis.

Děkuji vám za pochopení a trpělivost v těchto nelehkých časech. Ze všech sil se budeme snažit, abychom se co nejdříve navrátili k normálu a byli vám schopni kdykoliv poskytnout nadstandardní servis, na který jste s naší společností zvyklí.

S úctou,

Ing. Lukáš Jiří Horčička
Ředitel společnosti
Servisbal Obaly s.r.o.

V Dobrušce dne 19.3.2021

Ať Vám neunikne žádná novinka ze světa obalů a Servisbalu

Zadejte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Nový firemní zpravodaj 2/2021