Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore… Zobrazit více

Prodloužená doba zakázkové výroby a dodání z e-shopu

Bojujeme s Covidem, proto jsme museli přijmout tato opatření:

  • doba zakázkové výroby se pohybuje mezi 6 – 12 týdny
  • z e-shopu eobaly.cz nyní expedujeme za 8 až 10 dní od Vaší objednávky
  • zrušení osobního odběru
  • dočasné uzavření areálu Servisbalu (Eobaly.cz) pro veřejnost

Jinak fungujeme jako obvykle, objednávky vyřizujeme.

Vyjádření ředitele společnosti p. Lukáše J. Horčičky

Vážení zákazníci,

nejprve mi dovolte vám všem v těchto složitých časech popřát hodně zdraví, síly a trpělivosti. Děkuji vám také za dosavadní spolupráci a důvěru, kterou nepovažujeme za samozřejmou a všichni u nás ve společnosti si jí nesmírně ceníme.

V důsledku nepříznivého vývoje epidemiologické situace v České republice i ve světě jsem Vás nucen informovat, že i SERVISBAL byl touto epidemií zasažen.
Aktuálně se potýkáme se zvýšenou nemocností ve skladech, výrobě i v kancelářích. Bohužel se tedy může stát, že díky nepřítomnosti kolegů budete na nabídku čekat déle, než je u nás obvyklé.
Doba expedice standardních produktů skladem se vlivem této situace může v několika následujících týdnech prodloužit na 3 až 7 dní a zakázková výroba se může pohybovat v rozmezí 6 až 12ti týdnů.
O vývoji situace vás samozřejmě budeme průběžně informovat. Mohu vás ubezpečit, že děláme vše pro to, abychom se, při zachování zdraví našich zaměstnanců, během několika následujících týdnů vrátili do běžného režimu.

V případě, že budete mít jakýkoliv dotaz přímo k vaší zakázce, kontaktujte nás, prosím, na dodani@servisbal.cz (email přímo k termínům výroby/expedice) nebo kontaktujte svého obchodního zástupce či náš zákaznický servis.

Děkuji vám za pochopení a trpělivost v těchto nelehkých časech. Ze všech sil se budeme snažit, abychom se co nejdříve navrátili k normálu a byli vám schopni kdykoliv poskytnout nadstandardní servis, na který jste s naší společností zvyklí.

S úctou,

Ing. Lukáš Jiří Horčička
Ředitel společnosti
Servisbal Obaly s.r.o.

V Dobrušce dne 16.2.2021

Ať Vám neunikne žádná novinka ze světa obalů a Servisbalu

Zadejte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Posilujeme tým