Novinky ze světa obalů

Získali jsme 3x ocenění Obal roku 2022

Letos jsme do soutěže přihlásili tři naše obaly a všechny získaly ocenění. Máme tak 100% úspěšnost. Soutěže Obal roku se účastníme pravidelně, celkově již získalo titul 20 obalových řešení od Servisbalu.

Děkujeme porotcům, že je naše řešení zaujala. Na jejich tvorbě si naši konstruktéři dali opravdu záležet.
A velký dík patří i našim skvělým zákazníkům. Všechny oceněné obaly mají společné to, že se je podařilo vypilovat k dokonalosti právě díky úzké spolupráci konstruktéra obalu se zákazníkem. Konkrétně se jedná o společnosti IONT tech, Angry Beards a Carrier chladicí technika CZ. Děkujeme!

obal roku1a

Oceněné obaly

Univerzální fixace nabíječek pro elektromobily a elektrokola

Univerzální fixace je zkonstruována pro různé druhy a rozměry nástěnných dobíjecích zařízení pro elektromobily a elektrokola. Jedná se o jednoduché ale efektivní řešení, které nenavyšuje cenu balení.

Fixační vložka z jednoho kusu lepenky poskytuje perfektní ochranu a zároveň od sebe odděluje jednotlivé díly příslušenství. Ke složení obalu není nutné použití lepidel. Obalové řešení koresponduje s požadavky zákazníka: maximální ochrana produktu, variabilita použití a nízká cena.

Obal je vyroben z ekologického plně recyklovatelného materiálu, čímž zapadá do filozofie značky IONT tech, která klade důraz na co nejvyšší podíl využití cirkulárních materiálů.

obal roku2a

Zásilkový obal s oboustranným potiskem

Rychle uzavíratelný obal s oboustranným potiskem podtrhuje jedinečnou grafiku a logo společnosti Angry Beards. Obal je součástí ucelené rozměrové řady navržené pro balení mnoha kombinací zboží.

Konstrukce zásilkového obalu z vlnité lepenky zajišťuje bezpečnost zboží proti vykradení během přepravy k zákazníkovi. Složení obalu je velmi rychlé a jednoduché bez nutnosti použití lepicí pásky a je možné jej opakovaně použít.

Nápadité řešení představuje pojistná klopa, která při skládání a následném balení výrobků zamezí rozložení obalu. Složení z jednoho druhu materiálu umožňuje kompletní recyklaci.

obal roku3a

Univerzální fixace skel a skleněných dveří do chladicích zařízení

Toto řešení plně nahrazuje původní konstrukci přepravního obalu. Univerzální konstrukce umožňuje balení celé produktové řady.

Díky nízké hmotnosti usnadňuje manipulaci a pomáhá snižovat náklady při přepravě. K zabalení produktu není nutné použití lepidel. Kartonové bočnice produkt zafixují, chrání jeho citlivé hrany a zajišťují požadovanou stabilitu pro bezpečnou přepravu. Speciální fixační záklopky se přizpůsobí rozměru skla a bezpečně jej drží v požadované poloze. Kartonový plášť chrání sklo ve střední části a zvyšuje ochranu proti bočnímu nárazu.

Originální čistý design doplňují praktické prvky pro usnadnění manipulace. Jednodruhový materiál umožňuje kompletní recyklaci.

obal roku4a

Čtěte dál

Ať Vám neunikne žádná novinka ze světa obalů a Servisbalu

Zadejte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Jsme členy:

Copyright © 2020 SERVISBAL OBALY s.r.o.

Eobaly.cz – Eshop s obaly do 24 hodin. Kartonové krabice přes 200 rozměrů skladem.

Tvorba webu: BORT

Chcete začít balit efektivně?

Pojďme se sejít nad šálkem dobré kávy.
Rádi s Vámi projdeme každý detail vaší objednávky.

Zašlete nám zprávu!