Novinky ze světa obalů

Získali jsme ocenění CZECH BEST MANAGED COMPANIES

Zařazení mezi nejlépe řízené společnosti v České republice vnímáme jako nezávislé ověření, „že to děláme správně“. V Servisbalu věnujeme tvorbě strategie a jejímu plnění hodně energie i času a ocenění od Deloittu (a dalších subjektů, které se na vyhodnocení podílí) je jakousi třešničkou na dortu našeho dlouhodobého úsilí.

1aBMC

Poradenská firma Deloitte má metodu hodnocení firem výborně zpracovanou, pokud firma splňuje hodnocená kritéria (zdaleka ne pouze finanční), je velká pravděpodobnost, že v budoucnu bude prosperovat a dále růst.

Czech Best Managed Companies

O programu BEST MANAGED COMPANIES

Best Managed Companies je uznávaný globální program podporující rozvoj a oceňující kvalitu a úspěch předních soukromě vlastněných a řízených společností. Staví na osvědčené globální metodice Deloitte, která hodnotí kvalitu řízení firmy a managementu v následujících oblastech: strategické směřování, produktivita a inovace, firemní kultura, a struktura řízení a finanční výkonnost.

Program byl založen v roce 1993 v Kanadě a od té doby představuje nejvýznamnější podnikatelské ocenění svého druhu. Ocenění Best Managed je dnes vedle Kanady udělováno společnostem v České republice, Německu, USA, Číně a v dalších zemích.

Hodnocení se zaměřuje na celkové obchodní výsledky a udržitelný růst společnosti, ale měří více než jen finanční výkonnost. Oceňuje úsilí celé organizace a jejího managementu.

best managed

Ocenění pro kvalitu řízení v Servisbalu

Účast v programu obnáší docela dost práce a nejedná se o pouhou formalitu. Deloitte se Servisbalem realizoval nejprve workshop, kterého se účastnil celý top management společnosti. Zde již zástupci Deloittu získali představu o vnitřním fungování firmy, zároveň byla Servisbalu poskytnuta zpětná vazba ohledně slabých a silných stránek v souvislosti metodikou programu. Následně naše společnost vypracovala obsáhlou přihlášku, jejímž autorem je ředitel společnosti p. Lukáš J. Horčička. Tento dokument je strukturován podle metodiky Deloittu a zaměřuje se především na již zmiňovaná základní kritéria, podle kterých se indikuje úspěšná společnost s velkým potenciálem růstu.

Na základě workshopu a zpracované přihlášky následovalo vyhodnocení. Společnosti, které titul získaly, byly vybrány nezávislou odbornou porotou složenou ze seniorních zástupců předních institucí v souladu s pravidly globálního programu Best Managed Companies.

Jedná se o velmi prestižní ocenění. Servisbal se tak nachází ve společnosti uznávaných firem. Z minulého ročníku jmenujme za všechny např. Zásilkovnu, Pilulka Lékárny nebo LIKO-S. Ocenění chápeme jako potvrzení správnosti našeho směřování.

Jistě není náhoda, že nejdůležitější kritéria pro úspěch v soutěži, mají zároveň dlouhodobě velkou váhu ve firemní strategii Servisbalu. Naše společnost si dlouhodobě zakládá na vysoce rozvinuté a udržované firemní kultuře, důraz na inovace i pevnou finanční kondici.

3BMC
Deloitte – Czech Best Managed Companies 2021 – 10. 06. 2021 – Staroměstská radnice, Praha – (Foto: Martin FLOUSEK / www.martinflousek.com).
5BMC
Deloitte – Czech Best Managed Companies 2021 – 10. 06. 2021 – Staroměstská radnice, Praha – (Foto: Martin FLOUSEK / www.martinflousek.com).

Čtěte dál

Ať Vám neunikne žádná novinka ze světa obalů a Servisbalu

Zadejte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Jsme členy:

Copyright © 2020 SERVISBAL OBALY s.r.o.

Eobaly.cz – Eshop s obaly do 24 hodin. Kartonové krabice přes 200 rozměrů skladem.

Tvorba webu: BORT

Chcete začít balit efektivně?

Pojďme se sejít nad šálkem dobré kávy.
Rádi s Vámi projdeme každý detail vaší objednávky.

Zašlete nám zprávu!