Servisbal

Antistatické balení spínačů

Předchozí Další

Přední evropský výrobce elektronického vybavení do automobilů, letadel a výrobních technologií potřeboval najít ucelené obalové řešení v antistatickém provedení pro balení spínačů. Několik jejich druhů v různém provedení se zasílá jak jednotlivě, tak i skupinově. Některé typy jsou velmi citlivé na mechanické poškození a jejich hodnota dosahuje řádů desítek až stovky tis. Kč.

Požadavky

Spolehlivá ochrana jak z hlediska přepravních rizik tak i poškození elektrickým nábojem

Spolehlivé řešení i pro skupinový obal (více spínačů v jednom obalu)

Naše řešení

Díky osvědčené antistatické lepence s dokladovanými a odzkoušenými vlastnostmi, není řešení nijak složité. Pro jednotlivé balené spínače byla navržena fixace pomocí tvarového výseku s bezpečnými deformačními zónami. Skupinový obal pak byl vyřešen pomocí separátoru a krycí proložky. Jednotlivé spínače se vkládají do tvarově přesných proseků, které je spolehlivě zafixují v potřebné poloze, tak že se nemůžou poškodit o sebe navzájem. Vnějším obalem je několik druhů menších krabic se zámečkem, takže pro uzavírání není potřeba lepicí pásky. 

Přínosy

Antistatický obal přizpůsobený baleným produktům

Vlnitá lepenka s dokladovanými antistatickými vlastnostmi

Separátor – bezpečný skupinový obal

Fotogalerie

Zaujala Vás naše nabídka? Kontaktujte nás!

Ozveme se Vám do 24 hodin

Ocenění

Tyto webové stránky využívají soubory cookies za účelem poskytování kvalitních služeb, analýzy návštěvností a cílení reklamy. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací