Získali jsme ocenění Czech Best Managed Companies 2024. Zobrazit více

Kartonové euroboxy

Nabízíme nejširší sortiment kartonových euroboxů na českém internetu. Nyní do naší nabídky zařazujeme několik dalších typů boxů: s výklopným čelem pro ulehčení práce a se samosvorným dnem pro snazší a rychlejší skládání.
ctverec
K čemu jsou kartonové boxy určeny?
K čemu jsou kartonové boxy určeny? Velké boxy z vlnité lepenky se používají pro přepravu zboží a jeho skladování. Balí se do nich většinou velké množství kusů zboží. Typicky například textil, tiskoviny nebo plastové díly. Za použití dalších obalových materiálů například fixačních mřížek a proložek, lze v boxech přepravovat i citlivé strojírenské díly a další průmyslové výrobky.

Naše boxy z vlnité lepenky většinově odpovídají rozměrům klasické přepravní europalety 120 x 80 cm, proto bývají označovány také jako euroboxy. V nabídce máme také tzv. půlboxy, které se vejdou na paletu po dvou.

Přehled našich euroboxů

Klasické přepravní boxy s víkem

Nejběžnější typ boxů obsahuje dolní klopy a pro uzavření se používá víko, které je k zakoupení zvlášť. Víko usnadňuje opětovné otevírání i zavírání obalu a celkově ho zpevňuje. Tyto boxy nabízíme ve variantách z pětivrstvé i sedmivrstvé vlnité lepenky. 

Pětivrstvý karton je dostatečně pevný pro běžnou přepravu, do náročných podmínek doporučujeme používat sedmivrstvý, který je velmi odolný a snese i větší zatížení stohováním. Víka pro tyto boxy prodáváme samostatně.
thumb full 3cb138fbf5

NOVINKA

Boxy s automatickým dnem

Vyzkoušejte naší novinku, boxy s automatickým dnem. Pro uzavření dna není potřeba lepicí páska, stačí složit klopy do sebe. To je velmi praktické z hlediska úspory času a snížení námahy při práci.
thumb full af8ae4251d

Boxy s horními i dolními klopami

Z konstrukce standardní krabice (FEFCO 0201) vycházejí naše přepravní boxy s horními i dolními klopami. Pro jejich složení se používá lepicí páska.
Tento obal nabízíme v provedení ze sedmivrstvé vlnité lepenky, jedná se tedy o velmi pevný obal, který snese i větší zatížení stohováním.
thumb full e2cad91ef5

NOVINKA

Kartonový box pro PPL

Jedná se o box, který splňuje maximální rozměr pro přepravu službou PPL: 120 x 60 x 60 cm. Vyrobený je z pětivrstvé vlnité lepenky.
thumb full 9c55c2c0d5

NOVINKA

Box s výklopným čelem

Stěna (čelo) tohoto boxu obsahuje perforovanou část, kterou lze vyklopit. Díky vzniklému průřezu lze box snadno plnit zbožím a snižuje se namáhání zad. Pro uzavření tohoto obalu použijte víko.
thumb full f120dd7528

Boxy s variabilní výškou

Tyto boxy mají na klopách dodatečná místa ohybu – ryly, které umožňují obal výškově přizpůsobit. Jednoduše klopy ohněte v místě, kde potřebujete, podle výšky vašeho nákladu. A pokud potřebujete využít celou výšku boxu, použijte pro zakrytí víko.
Čelo lze snadno vyklopit a díky tomu se box snadno plní.
thumb full db93f3be0b

Půlboxy s horními klopami i bez klop

Boxy, které se vejdou na europaletu po dvou. Snadno se stohují, jsou pevné a odolné, obzvlášť varianta ze sedmivrstvé vlnité lepenky.
Tyto boxy nabízíme ve dvou variantách, s horními klopami a bez. U varianty bez klop se pro zakrytí používá víko, které prodáváme zvlášť.
thumb full d7d405c413

Potřebujete boxy nebo obalový materiál hned?

Navštivte náš obalový e-shop. Stretch fólie, krabice i další obaly máme stále skaldem, připravené k okamžité expedici.
ruka kapitan 2 1

Ukázky z praxe

Mohlo by Vás zajímat

Ovinovací stroje

Ovinovací stroje zaručují vysokou a kvalitu a rychlost zabalení předem zadaným způsobem.
Ať Vám neunikne žádná novinka ze světa obalů a Servisbalu

Zadejte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Chcete začít balit efektivně?

Pojďme se sejít nad šálkem dobré kávy.
Rádi s Vámi projdeme každý detail vaší objednávky.

Zašlete nám zprávu!

Dny otevřených dveří

Automatizace
a stroje v balení

Srdečně Vás zveme!
Co Vás čeká?