Novinky ze světa obalů

Vybíráme na chladicí vůz pro neziskovku. Chcete se přidat?

Dlouhodobě podporujeme Pferdu, organizaci, která pomáhá lidem s postižením žít normálním životem. Dělá to pomocí sociálních služeb a provozem sociálních podniků v našem kraji.

Jedním z těchto podniků je Pekárna Na Plechu, která zaměstnává lidi s mentálním postižením. Pečou a připravují výborné sladkosti i další pokrmy. Aby mohli svoje podnikání zefektivnit, moc by jim pomohl chladicí vůz pro rozvoz potravin na různé akce (jako jsou např. naše inovační snídaně Brain and Braekfast).

pferda2

Proto jsme se v Servisbalu rozhodli pekárnu podpořit a založili finanční sbírku, která na nákup nového automobilu přispěje.  Sbírka nese název „Chladicí vůz pro Pferdu“ a probíhá prostřednictvím webu Darujme.cz. Přispět můžete i vy.

Logo Pferda PNG

Servisbal se zavázal ke každé vybrané koruně přispět další korunou. Pokud tedy někdo daruje např. 100 Kč, Servisbal tuto částku navýší o dalších 100 Kč (maximálně do výše 30 tis. Kč).

Souběžně Pferda organizuje obdobnou sbírku na platformě Hithit.cz

Doufejme, že se Pferdovi podaří splnit si přání a vůz zakoupit. Finančním příspěvkem pomůžeme lidem s postižením mít smysluplnou práci a žít soběstačným životem. Navíc umožníme, aby se dobro­ty z Pekárny Na Plechu ke strávníkům dostaly v co nejvyšší kvalitě.

pferda auto

Čtěte dál

Ať Vám neunikne žádná novinka ze světa obalů a Servisbalu

Zadejte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Jsme členy:

Copyright © 2020 SERVISBAL OBALY s.r.o.

Eobaly.cz – Eshop s obaly do 24 hodin. Kartonové krabice přes 200 rozměrů skladem.

Tvorba webu: BORT

Chcete začít balit efektivně?

Pojďme se sejít nad šálkem dobré kávy.
Rádi s Vámi projdeme každý detail vaší objednávky.

Zašlete nám zprávu!

Dny otevřených dveří

Automatizace
a stroje v balení

Srdečně Vás zveme!
Co Vás čeká?