Novinky ze světa obalů

Získali jsme ocenění Český lídr v královehradeckém kraji 2021

Servisbal opět zabodoval v soutěži která hodnotí úspěšné české společnosti.

OCL Kralovehradecky kraj 2021

Letos je to ale zvláštní rok, alespoň tedy pro Servisbal. Spousta objednávek, kolegové ze skladů, výroby i kanceláří mají práce nad hlavu. COVID totiž způsobil velký nárůst poptávky po obalech, hlavně pro potřeby prodejů na internetu. A naše společnost včetně e-shopu Eobaly.cz z toho profituje. Již teď je vidět, že tržby za letošek budou rekordní. A do toho přicházejí rozličná, mnohdy chaotická opatření od vlády.

Přesto jsem si našli čas na účast v soutěžích, a to jak oborových, tak těch, které hodnotí naši firmu jako celek, tedy jak je na tom v porovnáni s ostatními společnostmi. A bez přehánění, v těchto soutěžích jsme velice úspěšní. Již jsme získali Obal roku 2021, byli jsme zařazení mezi 150 neújspěšnějších rodinných firem od Forbesu a získali prestižní titul Czech Best Managed Companies od Deloittu. Nyní jsme do pomyslné sbírky přidali trofej Český lídr v královehradeckém kraji.

Tato soutěž si klade za cíl ocenit a podpořit firmy, které vznikly v České republice a jsou v českých rukou. Hodnocení vychází z ekonomické výkonnosti s hodnocení poroty složené z uznávaných osobností Podmínkou je aby dosahovaly tržeb alespoň 200 mil Kč a zaměstnávaly minimálně 50 lidí.

Kritériem hodnocení je však také obecný přínos k prosperitě naší země. Vždyť to jsou právě podnikatelé, kteří svými aktivita pomáhají naši zemi rozvíjet jak po ekonomické, tak společenské stránce. To co rozhoduje je způsob a etika, jakým je podnikání vedeno. Pokud budeme parafrázovat ekonoma Tomáše Sedláčka, autora předmluvy k vyhodnocení soutěže, tak i když bude mít stát dobré předpisy a zákony, tak o tom, jak se v něm bude žít rozhoduje chování jeho občanů. Pokud jsou nepoctiví a sobečtí, nebude takový stát dobrým místem pro život. A naopak pokud většina dodržuje zákony slušnosti a dobrých mezilidských vztahů, může se i malá a chudá země povznést k prosperitě.

Vážíme si ocenění Český lídr a vnímáme ho jako ohodnocení společné poctivé práce našeho kolektivu v Servisbalu.

SERVISBAL OBALY s.r.o. 1.misto Kralovehradecky kraj

Čtěte dál

Ať Vám neunikne žádná novinka ze světa obalů a Servisbalu

Zadejte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

Jsme členy:

Copyright © 2020 SERVISBAL OBALY s.r.o.

Eobaly.cz – Eshop s obaly do 24 hodin. Kartonové krabice přes 200 rozměrů skladem.

Tvorba webu: BORT

Chcete začít balit efektivně?

Pojďme se sejít nad šálkem dobré kávy.
Rádi s Vámi projdeme každý detail vaší objednávky.

Zašlete nám zprávu!